Newsletter "Droga Serca"

Zobacz Archiwum Newslettera

nr 6 - maj 2010

  1. Anielskie znaki
  2. Kurs anielski w Lublinie - 29 maja 2010 /sobota/
Anielskie znaki

      Byłem niedawno na kursie Charles’a Virtue, który odbył się w Warszawie. Charles mówił dużo na temat znaków, które anioły nam dają w codziennym życiu.

      Ja na swoich kursach o aniołach też zawsze ten temat podejmuję. Wydaje mi się, że to tzw. anielskie prowadzenia, jak to nazywam, jest jedną z najważniejszych rzeczy, które można ludziom przekazywać. Bez względu na to, czy interesują się ezoteryka i duchowością czy nie. Jeśli ktoś ma otwarty umysł, to może wykorzystywać anielskie prowadzenie nawet jeśli nie wierzy w anioły.

      Dlatego też pomyślałem sobie, aby coś o tym napisać w moim newsletterze. Możliwe, że niektórzy czytelnicy są dobrze zaznajomieni z tematyką znaków i prowadzania, ale na pewno nie jest znane wszystkim. I generalnie rzecz biorąc temat ten nie jest za często poruszany na kursach rozwoju duchowego czy rozwoju osobistego.

      Napiszę więc w skrócie.

      Na każdym kroku są obok nas anioły. Pomagają nam, kochają nas, starają się nam pomóc na naszej drodze. Niestety, nie mogą za nas podejmować decyzji ani zamiast nas działać. Często więc dają nam wskazówki, dają znaki. I jeśli jesteśmy wyczuleni, to te znaki zauważamy. No, ale większość ludzi nie jest wyczulona, więc nie zauważa tych anielskich starań. Tylko tak zwane zbiegi okoliczności zwracają naszą uwagą na tyle, że wymyśliliśmy dla nich specjalną nazwę.

       Mogą być różne rodzaje znaków. Jednym z nich są znaki potwierdzające. Na przykład prosisz anioły o potwierdzenie, że dana decyzja którą chcesz podjąć jest dobra. I potem widzisz unoszące się w powietrzu piórko. Piórko jest anielskim symbolem. Albo widzisz obraz czy rzeźbę anioła na ulicy czy wystawie. To tez potwierdzenie. Odbywa się to wszystko na bardzo intuicyjnym i „intymnym” poziomie. Bo przecież każdy może ci skrytykować tą koncepcję i powiedzieć, że to przypadek.

       Inną kategorią anielskich znaków są liczby i układy cyfr. To też znaki, najczęściej potwierdzające, że jesteś na dobrej drodze. W końcu każdy z nas potrzebuje czasem otuchy i potwierdzenia. Jako układy cyfr i liczb nazywam takie liczby jak np. 33, 77, 88, 111, 222, 333, 323, 8754, 12321 etc. Cokolwiek jest dla ciebie ciekawe i niecodzienne – to może być znak. I zapewne jest to znak.

       Inne znaki, to znaki które stanowią odpowiedź na pytanie szczegółowe. Na przykład zastanawiasz się gdzie wyjechać na długi weekend – w góry czy nad jezioro. Prosisz anioły o pomoc i chwilowo zapominasz o tym. Za parę minut włączasz telewizor, a tam widzisz program o Mazurach. Oczywiście, można powiedzieć, że to przypadek. Jeśli nie wierzysz, zawsze możesz pojechać w góry ……

       Znaki z tej ostatniej kategorii są szczególnie ciekawe, a czasem zupełnie niecodzienne. Może być tak, że zastanawiasz się nad czymś, masz problem którego nie możesz rozwiązać i prosisz anioły o pomoc. A po południu idziesz ulicą i słyszysz przypadkowych przechodniów rozmawiających dokładnie na ten sam temat. I słyszysz rozwiązanie swojego problemu. Albo jakąś inna informację, która może się okazać kluczowa w twojej sprawie.

      Albo idziesz do księgarni a tam na wystawie leży książka, której tytuł jest tak charakterystyczny, że sugeruje ci rozwiązanie problemu.

       Albo włączasz Internet, a tam na jakimś portalu, zupełnie „przypadkowo” widzisz swoje rozwiązanie.

       Oczywiście każda z tych sytuacji może być potraktowana przez sceptyków jako przypadek. Umysł nie rozumie aniołów, nie rozumie żadnego rozwiązania, które nie pochodzi ze świata fizycznego, dlatego też zawsze będzie próbował niecodzienne wydarzenia czy anielskie prowadzenie nazywać przypadkiem.

       I tylko od nas zależy, czy z taką interpretacją się zgodzić, czy raczej otworzyć się na możliwość, że nie jesteśmy sami i mamy niewidzialnych pomocników w postaci aniołów.


Zbiegi okoliczności.

       Było już o zbiegach okoliczności, ale chciałbym więcej na ten temat napisać. Otóż są to wydarzenia niecodzienne. Jeśli w twoim życiu wydarzy się coś, co nazwiesz zbiegiem okoliczności, to oznacza to, że dzieje się coś dla ciebie bardzo ważnego. Zatrzymaj się wtedy i pomyśl – w jakiej dziedzinie, w jakim aspekcie się wydarzył ten zbieg okoliczności? 

       Bo to musi być ważny anielski znak. Żeby na coś zwrócił uwagę, że coś jest aż tak ważne, że aniołom udało się tak urządzić rzeczywistość, ze wydarzyło się coś co miało małe prawdopodobieństwo wydarzenia się. Co to dla ciebie może oznaczać?

       Ale jeśli pracujesz z aniołami i prosisz anioły o pomoc, to przygotuj się na zbiegi okoliczności, Przygotuj się na przypadkowe spotykanie osób, których właśnie bardzo potrzebujesz. Lub na przypadkowe pojawianie się okoliczności, które są dla ciebie szczególnie sprzyjające.

       I zawsze pamiętaj o jednej ważnej rzeczy – aby anioły POPROSIĆ.
 

Kurs anielski w Lublinie - 29 maja 2010 /sobota/

         Zapraszam Cię na kurs „Jak przyciągać Anioły”, który będę prowadzić 29 maja w Lublinie. W założeniu ma to być kurs teoretyczny i praktyczny, na którym można się dowiedzieć podstawowych rzeczy na temat Aniołów. Ale będą też ćwiczenia i medytacje, podczas których uczestnik samodzielnie będzie miał możliwość komunikowania się ze swoimi Aniołami i Archaniołami.  Zachęcam do zapisania się zarówno osoby początkujące, jak i tych, którzy juz mieli kontaky z Aniołami.

       
 

Jeśli chcesz otrzymywać za darmo nowe numery newslettera "Droga Serca"
na swój email - w dniu ich publikacji podaj imię i adres e-mail

   

 Zgadzam się z Polityką Prywatności